Posadzki betonowe Nysa i Zdzieszkowice

Posadzki betonowe w Nysie i Zdzieszkowicacch wykonujemy od lat i stale poszerzamy tu bazę naszych klientów. Co nas najbardziej cieszy, to że kolejne osoby polecają Warmah swoim znajomym, dzięki czemu coraz więcej osób może się cieszyć fachowo wykonanymi z naszą pomocą posadzkami.

http://www.warmah.pl/oferta/opolskie/nysa.html

Dbamy o każdy etap robót, dzięki czemu Ty nie musisz się już o nic martwić. W przeciwieństwie do niektórych ekip nie zrzucamy na klienta odpowiedzialności za kupno materiałów i nie oferujemy okrojonej oferty, pozostawiając klienta z półproduktem. W mieście Nysa posadzki betonowe naszej roboty są solidne i latami nie wymagają żadnych poprawek właśnie dzięki tej staranności.

Posadzki betonowe Nysa, Zdzieszkowice krok po kroku

Na początku nanosimy we wnętrzu poziomy za pomocą niwelatora laserowego. Dobrze wiemy, że dobrze wymierzona przestrzeń i odpowiednie poziomy to podstawa udanej wylewki. Ma to również wpływ na ostateczny efekt, bo na nierównej wylewce nie sposób prawidłowo ułożyć paneli czy kafelków. Aby się nie kruszyły i leżały równo, trzeba zadbać o równość wylewki już na tym etapie.

Następnie zajmujemy się hydroizolacją. Dzięki temu beton nie nasiąka od spodu, a pomieszczenie jest lepiej zabezpieczone prze wilgocią. Jednocześnie dbamy też o termoizolację, która jest o tyle ważna, że to również termoizolacja podłogi wpływa na ostateczny pobór ciepła w danym wnętrzu, co oznacza że dobrze wykonane zabezpieczenie na tym etapie może sprawić, że w pomieszczeniu będzie nieco cieplej. Na to dajemy fachową dyletację pionową, która zapobiega pojawianiu się odkształceń. Bez tego zabezpieczenia posadzka mogłaby się kruszyć, a w załomach ściennych pojawiłyby się szczeliny. Dopiero na tak przygotowane podłoże robimy wylewkę. Ale to jeszcze nie koniec prac.
http://www.warmah.pl/oferta/opolskie/zdzieszowice.html

Ponieważ wiemy, że pylenie może być nie tylko uciążliwe i sprzyjające powstaniu bałaganu, ale też utrudnia równe i trwałe zamocowanie płytek czy paneli, więc całość zacieramy zacieraczką mechaniczną. To w połączeniu z doświadczeniem i jakością użytych materiałów zapewnia tak dobry efekt za każdym razem.

Kategorie
Dom i Mieszkanie