Usługi Dźwigowe Tychy – Lider wynajmu dźwigów w Tychach

Chcesz by montaż / demontaż / roboty drogowe przebiegły bez problemu? Wynajmij ciężki dźwig w firmie F.U.S.U.B. Sołtys.

Usługi dźwigowe – gdzie wynająć ciężki dźwig?

Zastanawiasz się czy warto wynająć dźwig u nas? Odpowiedź jest prosta: TAK! Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce. Świetnie znamy się na swojej pracy.

Pozycja lidera nie bierze się znikąd. Zawdzięczamy ją bogatej ofercie wynajmu i zapleczu sprzętowemu, którego nie powstydziłaby się żadna firma. Mamy w swojej dyspozycji kilkanaście pojazdów, o zróżnicowanych parametrach pracy. Najcięższe z nich są w stanie podnieść nawet pół tony ładunku na wysokość 140m!
Szerokie usługi dźwigowe dzięki własnej flocie pojazdów

Atutem jest również własna baza, gdzie żurawie parkuj (gdy nie są na robotach), są serwisowane i przygotowywane do swoich zadań. Dzięki doskonałej lokalizacji (Tychy) mamy szybki dojazd na autostradę, co pozwala na błyskawiczną realizację zlecenia.

W naszej bazie mieści się również centrum technologiczne. To specjalny dział, który zajmuje się obliczeniami i planowaniem procesu podnoszenia ładunku. Dzięki ich analizom wiemy, jak zorganizować prace dźwigu by zakończyły się powodzeniem.
Profesjonaliści w dźwiganiu

Sukces jest nie tylko efektem prac inżynierów, ale również operatora, który będzie potrafił zrealizować te zalecenia w praktyce. W naszej firmie pracują najlepsi operatorzy.

To osoby, które swoje doświadczenie zdobywały w Polsce i w Europie, zajmując się pracami rozbiórkowymi, remontowymi, budowlanymi. Potrafią również wykonać zlecenie w hali lub w miejscach wymagających szczególnej uwagi (np. ze względu na zabudowę lub istniejącą infrastrukturę).

Na pozycję lidera pracujemy od ponad 25 lat, bo tyle czasu nasza firma działa na rynku. Wykorzystaliśmy go by rozbudować nasz park maszynowy, stworzyć bazę z prawdziwego zdarzenia oraz zebrać kadrę, która będzie miała odpowiednie umiejętności, poparte wieloletnim doświadczeniem. W efekcie możemy się pochwalić tysiącem zleceń zrealizowanych na terenie całej Polski. Pracowaliśmy także poza granicami kraju.

Wśród naszych klientów są znane koncerny i korporacje z branży energetycznej, budowlanej, drogowej, kolejowej oraz przemysłowej. Sprawia to, że jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i wiarygodnych przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem dźwigów w Tychy.

Pracujemy również cały czas na miano specjalistów od trudnych zadań, bo niejednokrotnie realizowaliśmy zlecenia przy ograniczonych możliwościach manewrowania lub wymagające użycia dwóch żurawi na raz.

Nie musisz już wpisywać w wyszukiwarce frazy Dźwigi Tychy Wynajem. Specjaliści z F.U.S.U.B. Sołtys zrealizują twoje zlecenie na terenie całej Polski!
Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?


Usługi Dźwigowe Tychy – FUSUB Sołtys dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: [email protected]
WWW: https://dzwigi.org

Kategorie
Maszyny i Urządzenia