Co oferują nam deweloperzy w Gdańsku?

Rynek mieszkaniowy w Gdańsku przeżywa obecnie rozkwit. Deweloperzy stale realizują tutaj nowe nieruchomości, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Co obecnie możemy znaleźć w ofercie?

W całej Polsce zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkalne jest bardzo duże. W związku z tym deweloperzy stale realizują nowe inwestycje mieszkaniowe, aby zaspokoić rosnące potrzeby. Podobny trend widać również w Gdańsku, gdzie w ciągu ostatniego roku do użytku oddano wiele nowych mieszkań. Deweloperzy w Gdańsku rozpoczęli również realizację nowych inwestycji.

Szeroka gama ofert na gdańskim rynku nieruchomości

Gdański rynek mieszkaniowy jest bardzo zróżnicowany i można znaleźć tutaj mieszkania w różnych metrażach do wyboru. To zarówno niewielkie kawalerki mające około 35 metrów kwadratowych, jak również większe apartamenty, które liczą sobie po 80 – 90 metrów kwadratowych – riverfront.pl. Tak wiele ofert powoduje, że kupujący mają w czym przebierać, lecz z względu na duże zainteresowanie nowymi nieruchomościami warto spieszyć się z ich rezerwacją. Wiele umów zawieranych jest jeszcze na etapie „dziury w ziemi”, czyli zanim nieruchomość zostanie oddana do użytkowania.

Nieruchomości w Gdańsku – przyszłościowa inwestycja kapitału

Warto także wskazać, że rynek nieruchomości w Gdańsku wzbudza duże zainteresowanie wśród inwestorów. Eksperci wskazują, że to właśnie tutaj na nieruchomościach można zarobić najwięcej! Najczęściej inwestorzy decydują się na zakup nieruchomości mieszkalnych na wynajem. Mogą być one następnie przeznaczone do wynajmu turystycznego – krótkoterminowego albo do wynajmu długoterminowego. Zyski na mieszkaniu na wynajem mogą wynosić nawet około 5 proc. w skali roku na czysto, dlatego to kusząca perspektywa dla osób, które chciałyby zainwestować swoje pieniądze skutecznie i bezpiecznie. Aktualnie dostępne mieszkania oraz te nieruchomości, które obecnie są w fazie realizacji, można znaleźć także on-line – deweloperzy w Gdańsku publikują informacje na ich temat na swoich stronach internetowych, gdzie można zapoznać się również z orientacyjnym kosztami zakupu.

Kategorie
Dom i Mieszkanie